ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC12025HH12BA РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2900 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 103.33 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.85 A МОЩНОСТ (W) 10.2 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158198964
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:120 mm / 120x120x25
Обороти:2900 rpm
Тегло:0.145
Размери:120 x 120 x 25 mm