

| Обем, GB: | 64 GB / DDR4, 3200MHz 64GB 4x16GB Dimm, Unbuffered, 16-20-20-38, XMP 2.0, VENGEANCE RGB PRO Black Heatspreader, RGB LED, 1.35V |
| Предназначение: | PC |
| Тип: | DDR4 / DDR4 SDRAM |
| Честота: | 3200 MHz / 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор: | DIMM 288-pin |
| Време за изчакване: | CL16 |
| Захранващо напрежение: | 1.2 V |
| Максимално захранващо напрежение: | 1.35 V |
| ECC registered: | Не / Non ECC registered |
| Пакет: | С опаковка |
| Метод на охлаждане: | Heatsink |
| Други: | Небуферирана Four DDR Channels XMP 2.0 LED |
| Гаранция: | 99999 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.