

| Обем, GB: | 8 GB / CORSAIR VENGEANCE LPX 8GB (1x8GB) DDR4 DRAM 2666MHz C16 Memory Kit - Red |
| Предназначение: | PC |
| Тип: | DDR4 / DDR4 SDRAM |
| Честота: | 2666 MHz / 2666MHz(PC4-21300) |
| Форм фактор: | DIMM 288-pin |
| Време за изчакване: | CL16 |
| Захранващо напрежение: | 1.2 V |
| ECC registered: | Не / Non ECC registered |
| Пакет: | С опаковка |
| Метод на охлаждане: | Heatsink |
| Други: | Небуферирана XMP 2.0 |
| Гаранция: | 99999 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.