
| Предназначение: | Системен |
| Вид: | 140 mm |
| Тип охлаждане: | Cooling Fan(s) |
| Обороти: | 1150 rpm |
| Шум, dB: | 26 / 26 dB |
| Въздушен поток, CFM: | 62 / 62 CFM |
| Цвят LED: | White |
| Лагери: | Hydro Bearing |
| Други: | Бял светодиод |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 0.18 kg |
| Размери: | 2 години |
| Гаранция: | 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.