
| Чипсет: | Radeon RX 9070 |
| Памет, GB: | 16 GB / 16GB |
| Памет, тип: | GDDR6 |
| Памет, шина: | 256 bit |
| Честота на ядрото: | 3080 MHz |
| Охлаждане: | Active |
| Изходи: | Yes x 1 (Native HDMI 2.1b);Yes x 3 (Native DisplayPort 2.1a);HDCP Support Yes (2.3);3 x 8-pin |
| Мощност: | 850W |
| Размери: | 330 x 140 x 62.5 mm |
| Гаранция: | 36 Months |
| Брой HDMI изходи: | 1 / 1 x HDMI |
| Брой DisplayPort изходи: | 1 / 1 x DisplayPort |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.