
| Чипсет: | GeForce RTX 5080 |
| Памет, GB: | 16 GB / 16GB |
| Памет, тип: | GDDR7 |
| Памет, шина: | 256 bit |
| Честота на ядрото: | 2730 MHz |
| Охлаждане: | Active |
| Други: | ARGB |
| Изходи: | Yes x 2 (Native HDMI 2.1b);Yes x 3 (Native DisplayPort 2.1b);HDCP Support Yes (2.3);1 x 16-pin; 3.6 Slot |
| Мощност: | 850W |
| Брой HDMI изходи: | 1 / 1 x HDMI |
| Брой DisplayPort изходи: | 1 / 1 x DisplayPort |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.