
| Чипсет: | GeForce GT 730 |
| Памет, GB: | 2 GB |
| Памет, тип: | GDDR5 |
| Памет, шина: | 64 bit |
| Честота на ядрото: | 927 MHz |
| Честота на паметта: | 5010 MHz |
| Охлаждане: | Passive |
| Изходи: | Yes x 4 (Native HDMI 1.4b); HDCP Support Yes (2.2) |
| Мощност: | 300W |
| Размери: | 148 x 105 x 18 mm |
| Гаранция: | 36 Months |
| Брой HDMI изходи: | 1 / 1 x HDMI |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.