
| Чипсет: | Radeon RX 9060XT |
| Памет, GB: | 16 GB / 16GB GDDR6 |
| Памет, тип: | GDDR6 |
| Памет, шина: | 128 bit |
| Честота на ядрото: | 3230 MHz |
| Охлаждане: | Fan x 2 |
| Изходи: | HDMI 2.1b, 2 DisplayPorts 2.1a |
| Размери: | 202 x 120 x 49 mm |
| Брой HDMI изходи: | 1 / 1 x HDMI |
| Брой DisplayPort изходи: | 1 / 1 x DisplayPort |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.