
| Чипсет: | GeForce RTX 5050 |
| Памет, GB: | 8 GB / 8GB GDDR6 |
| Памет, тип: | GDDR6 |
| Памет, шина: | 128 bit |
| Честота на ядрото: | 2647 MHz |
| Охлаждане: | Fan x 2 |
| Изходи: | HDMI 2.1b, 3 DisplayPorts 2.1b |
| Размери: | 203 x 120 x 40 mm |
| Брой HDMI изходи: | 1 / 1 x HDMI |
| Брой DisplayPort изходи: | 1 / 1 x DisplayPort |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.