
| Технология: | Line Interactive |
| Мощност, VA: | 950 / 950 VA |
| Мощност, W: | 520 / 520 W |
| Защити: | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Входно напрежение: | 230V |
| Изходно напрежение: | AC 230 V 50/60 Hz |
| Интерфейс: | 6 x power IEC 60320 C13 |
| Други: | 120 x 355 x 160 mm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.