

| Серия: | AMD Threadripper |
| Модел: | AMD Ryzen Threadripper 7970X |
| Сокет: | Socket sTR5 |
| Брой ядра: | 32 |
| Честота: | 4.0 GHz |
| Кеш: | 160MB |
| Архитектура: | x86 |
| Технология: | 6 nm |
| Име на ядро: | Zen 4 |
| Видеокарта: | Не |
| Брой нишки: | 64 |
| Тип памет: | DDR5 |
| Канали на паметта: | 4 |
| Поддържана скорост памет: | 5200MHz(PC5-41600) |
| Пакет: | Box |
| Мощност (TDP): | 350 W |
| Тегло: | 0.2 кг |
| Гаранция: | 36 мес. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.