

с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Форм фактор: | ATX / ATX, Micro-ATX , Mini-ITX |
| Гнезда: | 3.5" HDD/HDD Tray 2;2.5" HDD/SSD Tray 2 |
| Портове: | x2 USB 3.2;x1 Hybrid Audio Port;x1 Reset Button;x1 Power Button |
| USB 3: | 1 |
| Материал: | SPCC |
| Цвят: | Бял |
| Тегло: | 6.1kg (VALORAIRPLUSMTA);5.73kg (VALORAIRPLUSMTN) |
| Размери: | 482 x 200 x 400mm |
| Гаранция: | 24 Months |
Най-новите телевизори на Sony с технологията Full Array LED вече се предлагат и в България. Моделите от серията XH95 за момента се предлагат в два размера на екрана - 49 и 85 инча. Те работят под операционната ...…
Здравейте и добре дошли отново! Продължаваме да си говорим за подаръците, на които всеки тийнейджър и абсолвент би се зарадвал. Нещо повече - за подаръците, които със сигурност ще използва. Затова, ...…
Всяка година едно и също - идва 8-ми март. Какво да подарите на дамата до себе си? Ето няколко страхотни идеи от fly.bg с които със сигурност няма да сбъркате!1. Лаптоп - преносимият компютър означава ...…
Серията Pixel 10 обещава революция в мобилния хардуер с новия Tensor G5 и AI функции, но стартът може да бъде помрачен от забавяния в доставките.
…Лаптопът е необходимост, без която съвременният човек не може. Той е офисът навсякъде с вас. Е, ако не сте собственик на бизнес, това може би не винаги е ок. Но пък лаптопът е не само работа - а и забавление, ...…
Новото поколение хендхелд от GPD впечатлява с AMD Ryzen AI Max+ процесор и графика на ниво RTX 4070
…








За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.