
с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Форм фактор: | ATX / Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX, CEB, EEB |
| Гнезда: | 3.5" HDD/HDD Tray: 2;2.5" HDD/SSD Tray: 2+2 (Combo 3.5”/2.5”) |
| Портове: | x2 USB 3.0;x1 Hybrid Audio Port |
| USB 3: | 1 |
| Материал: | SGCC |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 7.6kg |
| Размери: | 492 x 220 x 441mm |
| Гаранция: | 24 Months |
В днешния динамичен свят, където мобилността и ефективността са ключови фактори за успеха, лаптопите играят все по-важна роля в нашето ежедневие. Сред множеството предложения на пазара, един ...…
MSI надгради серията лаптопи Modern с нови 11-то поколение процесори Intel Tiger Lake и дискретен графичен процесор NVIDIA MX450. Modern 14 и Modern 15 вече идват с подобрения като Thunderbolt 4, по-бърза RAM, 52 Wh батерия във всички ...…
“Magic Back Screen”, Leica камери и Snapdragon 8 Elite Gen 5 – Xiaomi се готви да промени представата за Pro устройство.
…След години затишие Valve се завръща в света на конзолните PC устройства с обновена Steam Machine, която обещава по-висока производителност, по-нисък шум и пълна интеграция със SteamOS.
…Компютърните игри са любимо предизвикателство на малки и големи. В "ТОП 6 гейминг компютри и аксесоари -За сърцето на един геймър: Част 1" започнахме разговора си, какво ви е нужно, за да им ...…
Ѕаmѕung oбяви пopeдният нoв пpoдyĸт – пopтaтивeн ЅЅD диcĸ Т7 Тоuсh. Cпopeд ĸoмпaниятa, тoй ĸoмбиниpa мoдepeн и ĸoмпaĸтeн дизaйн c нaй-бъpзитe cĸopocти нa тpaнcфep – пocpeдcтвoм UЅВ 3.2 Gеn 2 cтaндapтa. Πoтpeбитeлитe мoгaт дa oчaĸвaт ...…










За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.