
| Памет, GB: | 8 GB |
| Памет, тип: | GDDR6 |
| Памет, шина: | 256 bit |
| Честота на ядрото: | 2200 MHz |
| Честота на паметта: | 16 Gbps |
| Охлаждане: | Active |
| Други: | Hybrid Cooling + Vapor Chamber |
| Изходи: | 1 x HDMI 2.0,3 x DisplayPort™ 2.0 |
| Мощност: | 650W |
| Размери: | 267 x 117.75 mm |
| Гаранция: | 36 Months |
| Брой HDMI изходи: | 1 / 1 x HDMI |
| Брой DisplayPort изходи: | 3 / 3 x DisplayPort |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.