• Гаранция 0 месеца

2703лв. 3315лв.

Сравни принт
Patch cord fibre optic - OM 3 multimodules (50/125 μm) - LC/LC duplex-3m. Suitable for 10 Giga Ethernet networks.Optic losses max/Master: 0.25 dB.For multimode installations 50/125 μm, type OM 3.Aqua sheaths

Характеристики


Гаранция:0 месеца

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.


Въпроси и отговори за Patch cord fibre optic - OM 3 multimodules (50/125 μm) - LC/LC duplex-3m. Suitable for 10 Giga Ethernet networks.Optic losses max/Master: 0.25 dB.For multimode installations 50/125 μm, type OM 3.Aqua sheaths LN032617

01.01.1970 2:00

Полезно от блога за компютри и лаптопи на FLy.bg

Xiaomi обяви Mi Mix Fold

Xiaomi възкреси своята серия Mi Mix с Mi Mix Fold, първият сгъваем телефон на компанията. За разлика от предишните странни Mix устройства и прототипи на компанията, Mi Mix Fold е доста конвенционален сгъваем телефон, ...…

Моторола обяви завръщането на модела Defy

Устройството има 6.5-инчов екран с HD+ резолюция, 8MP селфи камера и конфигурация от три камери на гърба, състоящи се от един 48MP широкоъгълен и два 2MP - единият е сензор за дълбочина, а другият е макро ...…

Samsung представи T7 Touch SSD

Ѕаmѕung oбяви пopeдният нoв пpoдyĸт – пopтaтивeн ЅЅD диcĸ Т7 Тоuсh. Cпopeд ĸoмпaниятa, тoй ĸoмбиниpa мoдepeн и ĸoмпaĸтeн дизaйн c нaй-бъpзитe cĸopocти нa тpaнcфep – пocpeдcтвoм UЅВ 3.2 Gеn 2 cтaндapтa. Πoтpeбитeлитe мoгaт дa oчaĸвaт ...…

Сбогом видео, аудио касети, уокмен! Здравей компютър!

Помните ли, уокмена, дискмена, аудиокасетите, видеото? Днес всички тях ги няма. Децата нямат идея какво е дискета. Функциите на всички тези технологии за запис, съхранение и възпроизвеждане на ...…

Samsung Galaxy Z Flip - сгъваем телефон със стъклен екран

Samsung представи Galaxy Z Flip, втория си сгъваем телефон. Голямото подобрение на този модел спрямо досегашните сгъваеми телефони е употребата на стъклен екран и разликата е определено осезаема. Усеща ...…

Малък дар с голяма стойност: слушалките!

Ето един чудесен и достъпен подарък, който би зарадвал всеки абитуриент: качествени слушалки! Музиката е универсално изкуство, на което фенове са абсолютно всички по света. Независимо, от предпочитания ...…

×