• Гаранция 0 месеца

2597лв. 2833лв.

Сравни принт
Patch cord fibre optic - OM 3 multimodules (50/125 μm) - LC/LC duplex - 2 m. Legrand cabling system LCS³ fibre optic - patch cords.Suitable for 10 Giga Ethernet networks.Optic losses max/Master: 0.25 dB.For multimode installations 50/125 μm, type

Характеристики


Гаранция:0 месеца

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.


Въпроси и отговори за Patch cord fibre optic - OM 3 multimodules (50/125 μm) - LC/LC duplex - 2 m. Legrand cabling system LCS³ fibre optic - patch cords.Suitable for 10 Giga Ethernet networks.Optic losses max/Master: 0.25 dB.For multimode installations 50/125 μm, type LN032616

01.01.1970 2:00

Полезно от блога за компютри и лаптопи на FLy.bg

Моторола обяви завръщането на модела Defy

Устройството има 6.5-инчов екран с HD+ резолюция, 8MP селфи камера и конфигурация от три камери на гърба, състоящи се от един 48MP широкоъгълен и два 2MP - единият е сензор за дълбочина, а другият е макро ...…

Samsung Galaxy Z Flip - сгъваем телефон със стъклен екран

Samsung представи Galaxy Z Flip, втория си сгъваем телефон. Голямото подобрение на този модел спрямо досегашните сгъваеми телефони е употребата на стъклен екран и разликата е определено осезаема. Усеща ...…

Intel пуска Comet Lake-U и Comet Lake-Y: До 6 ядра за тънки и леки лаптопи

Наскоро Intel анонсира втората половина от своя продуктов пакет процесори Core десето поколение. Озаглавени Comet Lake, процесорите под 15 W са базирани на съществуващата 14 nm процесорна архитектура на ...…

Перфектният голям подарък за абитуриентски бал: лаптоп

В навечерието на абитуриентските балове, всички, на които предстои да изпратят свой близък от училище в редиците на "възрастните" и истинския живот, разсъждават по една тема: какво да подаря ...…

Лаптопите Acer ConceptD Ezel имат интересен механизъм и поддръжка за стилус Wacom

Преди дни Acer демонстрира лаптопите ConceptD 7 Ezel и Ezel Pro със специален механизъм на име Ezel за свързване на двете части, който позволява ползването им по 5 различни начина чрез промяна на позицията на ...…

Xiaomi представи CyberDog

Днес Xiaomi представи CyberDog, своя робот с отворен код, който разработчиците могат да "надграждат", за да създават свои собствени приложения. Както се посочва в блога на Xiaomi, роботът се управлява ...…

×