• Гаранция 0 месеца

Сравни принт
LCS³ equipped 19"optic drawer-sliding-24 LC duplex multimode connectors for 48 fibres.Metal 19”pre-equipped fibre optic drawers,4cable entries, supplied with screw fixing kit,2cable glands (Ø13.5 and 16mm),coiling system and splice cassette.24-in

Характеристики


Гаранция:0 месеца

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.


Въпроси и отговори за LCS³ equipped 19"optic drawer-sliding-24 LC duplex multimode connectors for 48 fibres.Metal 19”pre-equipped fibre optic drawers,4cable entries, supplied with screw fixing kit,2cable glands (Ø13.5 and 16mm),coiling system and splice cassette.24-in LN032162

01.01.1970 2:00

Полезно от блога за компютри и лаптопи на FLy.bg

ТОП 6 подаръка за 8-ми март, не се чудете, с fly.bg го изберете! Част 1

Всяка година едно и също - идва 8-ми март. Какво да подарите на дамата до себе си? Ето няколко страхотни  идеи от fly.bg с които със сигурност няма да сбъркате!1. Лаптоп - преносимият компютър означава ...…

MSI официално пусна GeForce RTX 3080 Sea Hawk X

Няколко месеца след като MSI обяви своята серия графични карти с течно охлаждане, наречена Sea Hawk, първата продукт от серията най-накрая беше пуснат.Този модел се отличава с охлаждащо решение All-in-One ...…

5 причини да изберете лаптоп на изплащане: Част 1

Лаптопът е необходимост, без която съвременният човек не може. Той е офисът навсякъде с вас. Е, ако не сте собственик на бизнес, това може би не винаги е ок. Но пък лаптопът е не само работа - а и забавление, ...…

Samsung представи нов 4K IPS монитор с 10-битов цвят и HDR

Тази седмица Samsung пусна своя нов дисплей S27A800U. Насочен към професионалисти, този последен монитор разполага с 27-инчов IPS панел с 4K разделителна способност и възможност за HDR10. 27-инчовият 4K ...…

Геймингът и компютърните игри - професия с перспектива Част 3

Продължаваме да си говорим за гейминг индустрията и електронните спортове и всичко, свързано с тази индустрия: гейминг лаптопи, разцвет на гейминг компютрите, гейминг столове, гейминг конзоли, ...…

Геймърския монитор Asus VG279Q предлага множество функции на изгодна цена

Мониторът Asus VG279Q е създаден с много удобни геймърски екстри, за да ви осигури едно по-добро изживяване по време на игра. Тези функции включват поддръжка на AMD FreeSync и 144 Hz скорост на опресняване. ...…

×