

| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-12450H |
| Брой ядра: | 8 |
| Памет: | 16 GB / 16 GB (provided memory is soldered) |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 1500 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 / 1920 x 1080 (Full HD) |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-glare |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 12 MB |
| Архитектура на процесора: | Alder Lake |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel UHD |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Home / Windows 11 Home - English |
| Гаранция: | 24 м. / 24 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.