
| Дисплей, inch: | 13.4 inch / 13.4" |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-12500H |
| Брой ядра: | 12 |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 3000 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 18M Cache |
| Архитектура на процесора: | Alder Lake |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel Iris |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Блутут: | Bluetooth 5.2 (Dual band) 2*2 |
| Интерфейс: | 1 x DisplayPort |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 56WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.12 kg |
| Размери: | 30.2 x 20.4 x 1.20 ~ 1.20 cm;)Dimension of keyboard: 30.2 x 22.0 x 0.56 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.