
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core i9 |
| Процесор: | Intel Core i9-13980HX |
| Брой ядра: | 24 |
| Памет: | 32 GB / 32 GB, (2 X 16 GB) |
| SSD: | 2000 GB |
| Базова честота на процесора: | 1600 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2560 x 1600 |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Архитектура на процесора: | Raptor Lake |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 4800 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Звук: | 4-speaker system with Smart Amplifier Technology |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Четец на карти: | 2x DDR5 SO-DIMM slots; 2x PCIe |
| Блутут: | Bluetooth 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.7 kg |
| Размери: | 35.4 x 26.4 x 2.26 ~ 3.04 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.